Regulamin

WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG GERLINDE

 

WARUNKI OGÓLNE

Ta witryna jest zarządzana przez IPOCO Group Przemysław Ferenc, NIP: 8442278819. Używane tu formy “my”, “nam”, “nasze” nawiązują do osób pracujących w GERLINDE.pl. Dostęp do i korzystanie z tej witryny oraz produktów i usług dostępnych przez nią (określanych zbiorczo jako “Usługi”) podlegają następującym warunkom. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na wszystkie Warunki świadczenia usług, które od czasu do czasu mogą ulegać zmianom.

Kupujesz jako osoba prywatna na naszej witrynie internetowej. Niestety nie możemy obecnie oferować zakupów firmowych za pośrednictwem naszej witryny. Oznacza to, że nie jesteśmy w stanie zmienić faktury, dodać numeru VAT do faktury ani zaoferować zwrotu podatku VAT na naszych fakturach. W przypadku zakupów firmowych (hurtowych) powyżej 2 000zł prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

 

TOŻSAMOŚĆ PODMIOTOWA 

IPOCO Group Przemysław Ferenc

NIP: 8442278819

Sobolewo 54

16-402 Suwałki

E-mail: biuro@gerlinde.pl

 

WARUNKI SPRZEDAŻY - TOWARY I USŁUGI

Składając zamówienie na witrynie gerlinde.pl, wyrażasz zgodę na następujące warunki.

Aby złożyć zamówienie, musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać akceptowaną przez nas prawidłową metodę płatności. W przypadku pojawienia się nieprzewidzianych trudności lub uzyskania niezadowalających informacji kredytowych o kliencie po przyjęciu zamówienia, będziemy uprawnieni do anulowania potwierdzonego zamówienia i zwolnieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Składając zamówienie na naszej witrynie, oświadczasz, że wszystkie podane nam dane są prawdziwe i dokładne, jesteś autoryzowanym użytkownikiem metody płatności użytej do złożenia zamówienia oraz masz wystarczające środki na pokrycie kosztów towarów.

Niektóre towary sprzedawane za pośrednictwem naszej witryny internetowej mogą nie być odpowiednie dla dzieci poniżej 18. roku życia, dlatego należy zachować szczególną ostrożność przy zakupie towarów w charakterze prezentów dla osób poniżej 18. roku życia.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem jego otrzymania. Ten e-mail będzie jedynie potwierdzeniem i nie będzie stanowić akceptacji twojego zamówienia. Umowa między nami na zakup towarów nie zostanie zawarta, dopóki twoja płatność nie zostanie przez nas zatwierdzona i nie obciążymy wybranej przez ciebie metody płatności.

 

CENY I DOSTĘPNOŚĆ

W stosownych przypadkach ceny zawierają podatek VAT, ale nie zawierają kosztów wysyłki.

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje, szczegóły, opisy, dostępność i ceny wyświetlane na tej witrynie były dokładne, mogą wystąpić błędy. Jeśli wykryjemy błąd, poinformujemy cię o tym jak najszybciej i znajdziemy rozwiązanie. Jeśli otrzymaliśmy już twoją płatność, ale konieczne jest przetworzenie ci zwrotu, zostanie on zrealizowany zgodnie z użytą metodą płatności.

 

PŁATNOŚĆ

Po otrzymaniu twojego zamówienia przeprowadzamy standardową kontrolę przedautoryzacyjną metody płatności, aby upewnić się, że posiadasz wystarczające środki na realizację transakcji. Towar nie zostanie wysłany, dopóki kontrola wstępna nie zostanie zakończona.

Twoja karta zostanie obciążona po wysłaniu zamówienia. Jeśli płacisz kartą debetową, płatność zostanie zarezerwowana na twoim koncie zgodnie z warunkami twojej karty, do momentu, gdy przechwycimy lub odrzucimy płatność.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

W GERLINDE.PL twoja płatność jest bezpieczna i całkowicie szyfrowana przez SSL, dzięki czemu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie podczas swojej transakcji.

 

DOSTAWA

Wszystkie produkty są zawsze wysyłane w bezpiecznych opakowaniach. Podczas składania zamówienia wybierasz najwygodniejszą metodę wysyłki. Koszt wysyłki będzie zależał od wielkości zamówienia i warunków dostawy. Pokryjemy koszt wszelkich uszkodzeń produktu podczas transportu i w razie potrzeby wyślemy ci zamiennik.

Czas wysyłki może się różnić w zależności od dostępności. Wszelkie gwarancje lub oświadczenia dotyczące czasów dostawy mogą czasami podlegać nieprzewidzianym opóźnieniom wynikającym z opóźnień pocztowych lub siły wyższej, za które nie ponosimy odpowiedzialności.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

POLITYKA ZWROTÓW

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 

Ponieważ jesteśmy tak pewni naszej kolekcji i chcemy, abyś był w 100% zadowolony z zakupu, w rzeczywistości oferujemy 14 dni na zwrot produktu. Jedynym wymaganiem, po upływie ustawowych 14 dni, jest to, aby twój przedmiot nie był używany (o ile jest to racjonalnie możliwe), a całe opakowanie było nienaruszone. Jeśli tak nie jest, może to oznaczać pogorszenie wartości, za które jesteś odpowiedzialny.

Jeśli zwrócisz całe zamówienie, zwrócimy ci pełny koszt.

Pamiętaj, że nie przyjmujemy zwrotów spersonalizowanych produktów.

Aby zwrócić towar, skontaktuj się proszę z nami za pośrednictwem maila: biuro@gerlinde.pl.

 

 

PRAWO DO ODSTĄPIENIA (ANULOWANIE)

Masz ustawowe prawo do anulowania i zwrotu zamówienia w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania, z dowolnego powodu i bez uzasadnienia. Jeżeli termin upływa w święto państwowe, sobotę, dzień konstytucyjny, wigilię lub sylwestra, termin ten przedłuża się na następny dzień roboczy.

Wyjątki od prawa do odstąpienia od umowy

Nie ma prawa odstąpienia od zakupu towarów wykonanych zgodnie z twoimi specyfikacjami lub posiadających wyraźny osobisty charakter, takich jak przedmioty grawerowane. Możesz utracić prawo do odstąpienia od umowy, jeśli złamiesz pieczęć lub opakowanie do produktów do pielęgnacji brody i skóry.

Jak anulować zakup:

Możesz anulować zakup i poinformować nas, że chcesz go zwrócić, dając nam jasny komunikat z informacją o chęci anulowania. Możesz wysłać list lub wiadomość e-mail, w której poinformujesz nas o chęci anulowania zakupu, do: GERLINDE Przemysław Ferenc, Sobolewo 54, 16-402 Suwałki, mail: biuro@gerlinde.pl

Jeśli znajdziesz wadę w produkcie, skontaktuj się z nami w rozsądnym czasie, abyśmy mogli znaleźć dla ciebie szybkie i dobre rozwiązanie. Zalecamy jak najszybszy kontakt, szczególnie jeśli produkt został uszkodzony podczas transportu.

Jeśli skontaktujesz się w ciągu 30 dni, zawsze będzie to postrzegane jako rozsądny okres.

 

REKLAMACJE

Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym gerlinde.pl może być reklamowana, zgodnie z  przepisami Kodeksu cywilnego dotyczącymi rękojmi przy sprzedaży, jeżeli wada rzeczy (w tym niezgodność towaru z umową) zostanie stwierdzona w ciągu dwóch lat od jej wydania Klientowi.

Prowadzimy procedurę rozpatrywania reklamacji, która posłuży nam do rozstrzygnięcia sporów, gdy tylko się pojawią: prosimy o informację, jeśli masz jakiekolwiek reklamacje lub komentarze. Jeśli Twoja reklamacja nie zostanie rozwiązana, możesz skorzystać z platformy Internetowego Rozstrzygania Sporów Komisji Unii Europejskiej.

Możesz skierować się po dalszą pomoc do poniższych instytucji:

  • W Polsce możesz otrzymać bezpłatne informacje, porady dla konsumentów:

Pod numerami Infolinii Konsumenckiej 801 440 220, 22 290 89 16 prowadzonej przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich i Fundację Konsumentów

Możesz równiez skierować swoją reklamację do:

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Białymstoku

ul. Żelazna 9 lok. 1U
15-297 Białystok

telefon: 85 742-80-52
faks: 85 743-52-68

Adres e-mail: inspekcja.handlowa@bialystok.wiih.gov.pl

 

LINKOWANIE DO TEJ WITRYNY

Możesz zamieścić link do naszej witryny, pod warunkiem, że zrobisz to w sposób uczciwy i zgodny z prawem oraz nie zaszkodzi naszej reputacji. Nie możesz utworzyć linku w taki sposób, aby sugerować jakąkolwiek formę powiązania, zgody lub zatwierdzenia z naszej strony, jeśli takowe nie istnieje.

Nie możesz tworzyć linków z żadnej witryny, która nie jest Twoją własnością.

Tej witryny nie wolno umieszczać w żadnej innej witrynie. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania zgody na link bez powiadomienia.

 

ZRZECZENIE SIĘ

Jeśli naruszysz te warunki i nie podejmiemy żadnych działań, nadal będziemy mogli korzystać z naszych praw i środków zaradczych w każdej innej sytuacji, w której naruszysz te warunki.

 

DOSTĘPNOŚĆ

Dostęp do tej witryny jest dozwolony na czas określony, a my zastrzegamy sobie prawo do wycofania lub zmiany Usług bez powiadomienia. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli z jakiegokolwiek powodu ta witryna jest niedostępna w dowolnym momencie lub na dowolny okres. Od czasu do czasu możemy ograniczyć dostęp do niektórych części lub całej tej witryny.

 

ZRZECZENIE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Materiały prezentowane na tej witrynie są dostarczane bez żadnych gwarancji, warunków ani poręczeń co do ich dokładności. O ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej, w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo GERLINDE.PL i jego dostawcy, dostawcy treści i reklamodawcy niniejszym wyraźnie wyłączają wszelkie warunki, gwarancje i inne poręczenia, które mogłyby być w inny sposób implikowane przez ustawę, prawo zwyczajowe lub prawo słuszności; nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym, ale bez ograniczeń, jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, specjalne, wtórne, karne lub przypadkowe szkody, lub utratę użytkowania, zysków, danych lub innych wartości niematerialne, szkód na dobrej woli lub reputacji, lub koszty zamawiania towarów i usług zastępczych, wynikające lub związane z używaniem, niemożnością korzystania, działaniem lub niepowodzeniami niniejszej witryny lub Powiązanych witryn i wszelkich zamieszczonych na nich materiałów, niezależnie od tego, czy szkody takie były możliwe do przewidzenia lub powstały w wyniku umowy, czynu niedozwolonego, sprawiedliwości, restytucji, przez ustawę, prawo powszechne lub inne. Nie ma to wpływu na odpowiedzialność firmy GERLINDE za śmierć lub obrażenia ciała wynikające z jej zaniedbania, ani za nieuczciwe wprowadzenie w błąd, wprowadzenie w błąd co do podstawowej sprawy lub jakiejkolwiek innej odpowiedzialności, której nie można wyłączyć lub ograniczyć na mocy obowiązującego prawa.

 

NARZĘDZIA OPCJONALNE

Możemy zapewnić ci dostęp do narzędzi stron trzecich, których nie monitorujemy, nad którymi nie mamy żadnej kontroli ani danych wejściowych. Przykładowo, ale nie wyłącznie, usługi śledzenia Twojej przesyłki.

Przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że zapewniamy dostęp do takich narzędzi "takimi jakie są" i "jak są dostępne" bez żadnych gwarancji, oświadczeń lub warunków jakiegokolwiek rodzaju i bez żadnego poparcia. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z używania przez Ciebie opcjonalnych narzędzi innych firm.

Każde użycie opcjonalnych narzędzi oferowanych za pośrednictwem witryny odbywa się wyłącznie na Twoje własne ryzyko i dyskrecję. Powinieneś się upewnić, że znasz i akceptujesz warunki, na jakich dostarczane są narzędzia przez odpowiedniego(-ich) dostawcę(-ów) zewnętrznych.

W przyszłości możemy również oferować nowe usługi i/lub funkcje za pośrednictwem witryny (w tym wydawanie nowych narzędzi i zasobów). Takie nowe funkcje i/lub usługi również podlegają niniejszym Warunkom świadczenia usług.

 

PRAWO RZĄDOWE

Niniejsze Warunki świadczenia usług oraz wszelkie oddzielne umowy, na mocy których świadczymy ci Usługi, podlegają przepisom prawa Danii i są interpretowane zgodnie z nimi.

 

STANDARDOWY FORMULARZ ZWROTU

"Do:

GERLINDE Przemysław Ferenc

Sobolewo 54

16-402 Suwałki

 

Ja / My niniejszym deklaruję/-my, że chcę/chcemy skorzystać z prawa odstąpienia od umowy mojego/naszego zakupu poniższych towarów zamówionych xx/xx-xxxx i otrzymanych xx/xx-xxxx:

(Prosimy o podanie nazw produktów)

Pozdrawiam/-my,

(Imię i nazwisko klienta, adres, numer zamówienia, podpis, data)

 

Pytania dotyczące Warunków usługi należy przesyłać do nas pocztą elektroniczną.mail. - biuro@gerlinde.pl

Bestsellery
Pierścionek Shining Butterfly
Pierścionek Shining Butterfly

89,00 zł

szt.
Pierścionek Two Faces
Pierścionek Two Faces

89,00 zł

szt.
Bransoletka poczwórna nieskończoność
Bransoletka poczwórna nieskończoność

129,00 zł

szt.
Naszyjnik Metro +
Naszyjnik Metro +

99,00 zł

szt.
Kolczyki z Białym Kwiatem
Kolczyki z Białym Kwiatem

79,00 zł

szt.
Naszyjnik Białe Serce
Naszyjnik Białe Serce

59,00 zł

szt.
Kolczyki wiszące Gold Serpentine
Kolczyki wiszące Gold Serpentine

59,00 zł

szt.
Bransoleta  mankietowa Sudanese Gold
Bransoleta mankietowa Sudanese Gold

119,00 zł

szt.
Kolczyki Ferrino Pearl
Kolczyki Ferrino Pearl

79,00 zł

szt.
Naszyjnik złoty drzewko szcześcia
Naszyjnik złoty drzewko szcześcia

79,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl